12 müüti sekslelude kasutamise kohta

Tänaseks on näha, et igasugused sekslelud ja -vigurid on tulnud selleks, et jääda. Lelude valik, funktsioonid ja kvaliteet on pidevas arengus üha paremaks. Kahjuks paistab, et ka nendega kaasatulnud ennemuistsed müüdid on siia liiga kauaks jäänud. Aeg on need müüdid ümber pöörata! 

Müüt 1: Sekslelusid kasutavad üksikud inimesed, kes ei leia endale partnerit

Me loodame, et nemad ka. Tegelikult kasutatakse lelusid vastavalt huvile, mitte suhtestaatusele. Ole tahtlikult vallaline, kaaslase otsingul, mono- või polüsuhtes – lelud võivad lisada vürtsi sinu vallatushetkedele sellest olenemata. Mõned lelud ongi eriti lõbusad kasutamiseks just koos kaaslasega näiteks erinevad puldiga juhitavad lelud. 

Müüt 2: Ainult naised kasutavad sekslelusid.

Tegelikult on lelud mõeldud kõigile – olenemata soost. Ka meestele toodetakse põnevaid ja kvaliteetseid lelusid, millega rõõmustada end üksi või partneriga hullates. 

Müüt 3: Kui kasutate sekslelusid, tähendab see, et suhtes on probleeme.

Sekslelude kasutamine suhtes (olgu siis koos või eraldi) võib just vastupidi tugevdada intiimsust ja lähedust. Kui seda näha märki millestki, siis soovist vürtsitada oma seksuaalelu ning avastada ja kogeda uusi vallatlemise viise. 

Müüt 4: Sekslelud võivad asendada partnerit.

No mõtleme nüüd korraks – kas see on üldse võimalik? Meie arvame, et pigem siiski mitte! Partneri puudumisel on nad kindlasti head abilised. Kuid ka partneri olemasolu ei pea tingimata lelusid välistama.  Lelud võivad pakkuda ühistele hetkedele täiesti uusi intiimsuse dimensioone. Ning ka soolomängud on paljude partnersuhete juures lahutamatu osa. Vajame ju siiski ka kvaliteetaega iseendaga, või mis?

Müüt 5: Sekslelud on kallid.

Lelusid on väga erinevates hinnaklassides ja kindlasti leiab igaüks endale oma. Soovitame siiski panna rõhku ka materjalide ja tehnika kvaliteedile, et valitud lelu kestaks pikka aega ja oleks kehale ohutu. Hedon on oma toodete valikul pannud rõhku just toodete kvaliteedile, et sina saaksid juba hoopis muude omaduste järgi oma valikuid teha. We’ve got your back! 😉

Müüt 6: Sekslelud on ebatervislikud.

Disclaimerina tuleb öelda, et see väide võib osadel juhtudel ka tõsi olla. Lelude valikul tuleb arvestada lelu kattematerjali. Väga suur osa leludest on tänaseks juba kontrollitud ja kvaliteetsetest materjalidest, seega seda valikut teha läheb järjest lihtsamaks. Lisaks soovitame valida lelud ka suuruse funktsioonide poolest endale sobivaim. Kui tunned, et jääd valiku tegemisega hätta, siis võta ühendust Hedoni klienditoega ja leiame sulle parimad variandid.. 

Müüt 7: Ainult kogenumad inimesed kasutavad sekslelusid.

Sekslelude kasutamine ei sõltu kogemustest. Igaüks võib neid proovida ja nautida, olenemata oma seksuaalsest kogemusest. 

Müüt 8: Sekslelud võivad põhjustada sõltuvust.

Kindlasti mitte! Lelud on mõeldud naudinguks,  enese paremaks tundma õppimiseks ja enese seksuaalsete kogemuste mitmekesistamiseks. Mõndadel juhtudel, kui lelusid kasutada täpselt samas asendis ja täpselt samal viisil, siis võib keha õppida just sel viisil naudinguid enesele lubama. Ühelt poolt sa võid seda näha eelisena, kuid sellise olukorra vältimiseks soovitame sul katsetada ja mängida erinevate viisidel ja lasta fantaasial lennata. 

Müüt 9: Ainult ekstravagantsed ja erilised inimesed kasutavad sekslelusid.

Sekslelude kasutamine kasutamine on levinud erinevas vanuses, erinevast soost ja erineva seksuaalse sättumusega inimestel olenemata nende elustiilist ega eksravagantsusastmest 🙂

Müüt 10: Sekslelud ei mõjuta tervist ega heaolu.

Mõjutavad, kuid enamasti ikkagi ainult paremusei poole. Sekslelude kasutamine võib suurendada intiimset rahulolu, aidata leevendada stressi ja isegi parandada üldist elukvaliteeti. 

Kokkuvõttes on sekslelud mitmekülgsed ja kasulikud abilised, mis võivad rikastada sinu intiimelu. Ära lase müütidel end takistada! Avasta ja naudi uusi võimalusi ning mängi nii, kuidas sulle kõige mõnusam tundub.