Privaatsuspoliitika

Viimati uuendatud: 06.11.2023

Hedon Media OÜ (edaspidi “meie”) austab Teie privaatsust ja on pühendunud Teie isikuandmete kaitsmisele. Käesolev Privaatsuspoliitika selgitab, kuidas me kogume, kasutame ja kaitseme Teie isikuandmeid, kui külastate meie e-poodi www.hedon.ee (edaspidi “e-pood”) või kasutate meie teenuseid.

Isikuandmete töötlemine

Vastutav töötleja: Hedon Media OÜ
Registrikood: 14316793
Aadress: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 6, 11412
E-mail: hello@hedon.ee

Hedon Media OÜ edastab andmed volitatud töötlejale Montonio Finance OÜ-le. Isikuandmeid töödeldakse sõlmitud kokkulepete ja lepingute täitmise eesmärgil või nõusoleku alusel. Isikuandmeid säilitatakse tähtajatult kuni nõusoleku tagasivõtmiseni.

Töödeldavad isikuandmed:
Ees- ja perekonnanimi;
Telefoni number;
E-mail;
Kaupade ja teenuste andmed;
Pangakonto number.
Muud teenuse osutamiseks vajaminevad andmed.

Isikuandmete töötlemise eesmärk:
Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
Isikuandmeid, nagu Kliendi nimi e-mail, telefoni nr, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).
E-poe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse e-poe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus:
Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Veebilehe küpsised:
Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel Teie arvutisse või muusse seadmesse (näiteks telefoni). Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad meil tagada mugavama ja turvalisema kasutajakogemuse.

Kasutame:
1. Seansiküpsiseid. Salvestuvad üksnes ajutiselt e-poe külastamise ajaks. Seansiküpsiseid kasutame statistika ja analüüsi jaoks.
2. Püsiküpsised salvestuvad mingiks kindlaks ajaperioodiks, mis võib olla 1 kuust 1 aastani, kuid soovi korral saate need ise seadmest kustutada. Püsiküpsised aitavad meil teenuseid kujundada ja parimat kasutuskogemust luua.

Kodulehekülg:
Kui külastate meie kodulehekülge, on Teie kohta kogutavad ja säilitatavad andmed isiksustamata kujul. Me ei seo külastajaid isikut tuvastava teabega. Me vaatleme külastusstatistika saamiseks umbisikulisi külastusandmeid Google Analyticsi vahendusel näiteks selle kohta, millist kodulehe osa Te külastate ja kui kaua seal peatute, millisest piirkonnast Te meie kodulehekülge külastate, milliste kanalite vahendusel Te meie kodulehele tulite jm.

Otseturustusteated:
E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui Klient on andnud vastava nõusoleku. Kui Klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest emailile

Isikuandmete saatmine:
Koduleheküljel asuvate või kodulehelt mujale lingitud vormide täitmisel ja Hedon Media OÜ-le saatmisel kinnitate esitatud isikuandmete õigsust ning annate loa neid andmeid töödelda andmete kogumise eesmärgi täitmiseks vajalikus mahus või seni kuni andmete säilitamine on ajakohane.

Isikuandmete muutmine ja töötlemise nõusoleku tagasivõtmine:
Igal isikul on õigus esitada enda kohta päring selgitamaks kas ja milliseid isikuandmeid on kogutud ning millisel eesmärgil Hedon Media OÜ neid töötleb. Isikuandmeid väljastades peame olema veendunud Teie isikusamasuses. Seetõttu peate päringu digitaalselt allkirjastama. Päring tuleb saata aadressil hello@hedon.ee. Päringule vastatakse 10 tööpäeva jooksul.
Igal isikul on õigus nõuda ebaõigete isikuandmete parandamist ja tagasi võtta enda isikuandmete töötlemise nõusolek (kui meil ei ole Teie isikuandmete kasutamiseks enam seaduslikku alust). Selleks tuleb saata meile vabas vormis taotlus aadressil hello@hedon.ee.

Andmekaitse:
Oleme võtnud kasutusele asjakohased tehnilised ja organisatsioonilised meetmed Teie isikuandmete kaitsmiseks juurdepääsu, muutmise, avalikustamise või hävitamise eest.

Muudatused privaatsuspoliitikas:
Jätame endale õiguse käesolevat privaatsuspoliitikat aeg-ajalt uuendada. Kõik muudatused jõustuvad alates uue privaatsuspoliitika avaldamise kuupäevast.

Kontakt: Kui Teil on küsimusi või murekohti seoses käesoleva privaatsuspoliitikaga, palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil hello@hedon.ee.