Kuidas valida oma esimest lelu?

Sekslelude kasutamine on üks viis, kuidas avardada oma seksuaalset rahulolu ja saavutada suuremat eneseteadvust. Oleme päris ausad – kui oled uus sekslelude maailmas ja mõtled esimese lelu ostmise peale, võivad võimalused ja valikud silme eest väga kirjuks võtta. Panime sulle kirja mõned näpunäited, mis aitavad sul valikut kitsendada ja endale õige leida.

 1. Võta arvesse seda, mida enese kohta juba tead.
  Enne kui sukeldud lelude valimisse, mõtle sellele, mida enda eelistuste kohta juba tead, milliseid aspekte oma seksuaalsuses soovid edasi uurida ja milliseid naudinguid kogeda. Kas sulle meeldib kliitori stimulatsioon? G-punkti stimulatsioon? Anaalmängud? Soovid intensiivsemat stimulatsiooni või õrnemat hellitust? Pane mängu kõik mida seni tead.. ja ära tunne end pahasti, kui veel ei tea. Me kõik oleme enda seksuaalsuse avastamise teekonnal erinevas kohas.
 2. Mõtle, millise suuruse ja materjaliga lelu soovid
  Sekslelusid on saadaval väga erinevates suurustes ja ka materjalid on võrdlemisi erinevad. Kui sul ei ole varasemalt lelu kogemust, siis saad alustada mõnest väiksemast lelust ning liikuda aja jooksul järgmiste võimaluste poole. Kõige levinumad lelud on silikoonkattega ja nende eeliseks on pehme kate, mis juhib hästi soojust ja soojeneb kiiresti sinu kehatemperatuurini. Klaasist ja metallkattega lelud soojust nii hästi ei juhi, seega nendega on võimalik mängida temperatuuridega (eriti, kui sa tead, et sulle meeldib näiteks soe või külm).
 3. Tooteomadusi, funktsioone ja võimalusi on lugematu arv
  Lelutööstus on väga kiiresti arenev ja liigub üha enam “päris elu” imiteerivate liigutuste ja anatoomiliselt võimalikult efektiivsete kujude ja funktsioonide poole. Lelude vibratsioonid on erineva sagedusega ning sageli on neil võimalik valida erinevaid vibratsioonitugevusi ja kiirusi. Kui soovid lelu ka vannis kasutada, siis otsi kindlasti märget ka toote veekindluse kohta.
 4. Küsi soovitusi või loe arvustusi, kuid pea meeles ka enda isiklikke eelistusi
  Ära karda küsida sõpradelt või otsida internetist arvustusi toodete kohta, kuid pea meeles ka enda eelistusi. Inimeste eelistused ja naudingukogemused on väga erinevad ja ei ole ühte õiget ega vale.
 5. Ohutus on esmatähtis
  Veendu, et ostetud sekslelu oleks valmistatud ohututest materjalidest ja oleks lihtsasti puhastatav. Kui soovid lelusid kasutada koos libestiga, siis vali ka see kindlasti võimalikult kvaliteetne ja lelu materjaliga sobiv. Veebaasil libestid on siin enamasti kindla peale minek. PS! Ohutuse osas oleme sinu eest juba osa tööd ära teinud, sest Hedoni valikust leiad ainult kehasõbralike materjalide ja koostisega tooted.
 6. Ära liialt põe 🙂
  Sa ei pea kohe esimese korraga IDEAALSET varianti enesele valima. Lihtsalt alusta mõne lihtsamaga ja sellega, mis sind sel hetkel kõige enam kõnetab. Aja jooksul, kui saad oma eelistuste osas teadlikumaks ja oskad üha paremini otsida seda, milliseid funktsioone ja võimalusi lisaks soovid.

Kokkuvõtteks võib esimese sekslelu valimine olla ühtaegu põnev, aga arusaadavalt ka segadust tekitav. Järgides ülaltoodud näpunäiteid ja olles avatud uutele kogemustele, saad oma sekselu rikastada ja avastada uusi naudinguid. Ära unusta, et sekslelud on mõeldud sinu rõõmuks ja eneseteadvuse suurendamiseks, seega naudi seda teekonda!

Loodan, et see blogipostitus on sulle abiks esimese sekslelu valimisel. Kui sul on veel küsimusi või vajad täiendavat teavet, siis ära kõhkle meile kirjutamast!

Mõned tooted, mis sobivad suurepäraselt esimesteks leludeks:

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page