Kuidas lisada särtsu oma partnersuhtesse?

Suhte algus on sageli täis kirge – taltsutamatud leegid lõõmamas, iha on laes ja sageli on raske partnerist käsi eemale hoida (ja miks peakski!?). Mõne aja jooksul kujuneb suhtes välja oma rutiin ning kõigi muude igapäevatoimetuste kõrval võib ka see põletav kirg mõnevõrra taltsamaks jääda. Meie soovitame vaatamata kõigile muudele rollidele teadlikult ja järjepidevalt panustada oma partnersuhtesse, et söed ikka hõõguks. Siin on kümme nippi, kuidas lisada oma paarisuhtesse särtsu ja muuta see selliseks, nagu teie ise soovite

  1. Võtke teineteise jaoks aega

Tundub ühelt poolt nii lihtne ja teisalt praktiliselt võimatu – kas pole? Koos olemine ei ole tüütu kohustus vaid võimalus hetke koos jagada ning selle jaoks on aega. Kui esmapilgul tundub, et ei ole, siis hea nipp on see kvaliteetaeg mõlemale planeerida. Jah, kirjutage kasvõi kalendrisse, et siis on aeg teie jaoks ja ükski tööülesanne ega kodune toimetus ei ole sel hetkel prioriteet. 

  1. Kommunikatsioon on võti

See võib olla ka algul üsna raske, kuid kindlasti saate selles aja jooksul osavamaks. Paljudel juhtudel on partnerite omavaheline kaugenemine seotud sellega, et igapäevased teemad jäävad triviaalseks ning sügavateks mõteteks ja aruteludeks, soovideks, unistuseks ei jää enam aega. Avatud vestlus aitab teil mõlemal mõista, mida soovite ja kuidas saate oma intiimsust veelgi parandada.

  1. Tehke ettevalmistusi

Looge enesele mänguline, mõnus olemine. Tellige toitu. Käige kohtingul, nagu varasemalt. Viige lapsed kellegi juurde hoiule, et saaksite segamatult teineteise seltskonda nautida. Tellige mõni uus vigur, mida katsetada. Mõelge ja arutlege, mida tahaksite kogeda ja proovida. 

  1. Sensuaalne massaaž

Puudutusel on väga suur tähendus intiimsuse ja läheduse tekkimisel. Valige mõnusa lõhnaga  massaažiõli ja pakkuge teineteisele  sensuaalset kehamassaaži. Suurepärane viis endi jaoks ajavõtmiseks, lõõgastumiseks ja õhtu veetmiseks.

  1. Pühendage aega eelmängule

Eelmäng on oluline osa sensuaalsest kogemusest. Ärge kiirustage seda, vaid andke endale aega üksteise uurimiseks ja lõõgastumiseks. Õrritage teineteist. Keskenduge kordamööda teineteisele. Kasvatage erutust ja ootusärevust. Olge mängulised!

  1. Eksperimenteerige erinevate meeltega

Meeltega eksperimenteerimisega saab kogemusi rikastada väga mitmel viisil. Silmade kinnisidumine ergastab teisi meeli ning pakub mõningast alistumise-võimumängu. Ühiselt erootilise filmi vaatamine hoopis pakub lisaerutust. Ja erootiliste helide kuulamine võib hoogu juurde anda. Senusaalse muusikaga saate luua seksika atmosfääri või laske hoopis mõnel lemmik-rokkpalal end kaasa viia. Võimalusi on lõputult!

  1. Katsetage erinevaid stiile

Vaheldusrikas seksuaalelu hõlmab erinevate stiilide proovimist. Kui teile meeldib romantiline ja aeglane seks, proovige mõnikord midagi kirglikumat ja intensiivsemat. Miks mitte katsetada mõnda rollimängu. Meie lemmik on kohtuda oma kaaslasega baaris ning mängida, nagu tutvuksime uuesti esimest korda.. uuh 

  1. Proovige uusi positsioone

Võite sellele eelnevalt ka ühiselt uurimust teha ning arutleda, millised poosid teile mõlemale võiks sobida. Meie soovitus on guugeldada CAT poose ehk coital allignment tehnikaid.  Need poosid pakuvad vahekorra käigus kliitorile otsest stimulatsiooni, seega on kindlasti paljudele naistele ekstralemmikud! 😉 

  1. Ära karda kasutada libesteid

Libesti kasutamine ei ole juba ammu tabu. Kvaliteetne libesti muudab seksuaalse tegevuse sujuvamaks ja nauditavamaks. Valige libesti, mis sobib teie vajadustele ja eelistustele.

  1. Katsetage mõnda uut sekslelu

Investeerige mõnda kvaliteetsesse sekslelusse, millega teineteist hellitada. Kaasake lelusid nii eelmängu kui ka vahekorra ajal lisastimulatsiooni pakkumiseks. Proovige erinevaid mänge ja lelusid, et leida, mis teile mõlemale kõige rohkem meeldib. Ja pidage meeles – vibraator partnersuhtes ei ole konkurent, vaid side-kick 😉

Uudistage üheskoos Hedoni epoodi, et leida endile ideid ja abilisi mõnusaks kvaliteetajaks.