M for Men Soft & Wet Cup masturbaator

31,99  km

M for Men Soft & Wet Cup on loodud meestele, kes otsivad realistlikku ja intensiivselt stimuleerivat kogemust. See tasku-masturbaator on varustatud tehnoloogiaga, mis aktiveerub vee või sülje lisamisel, muutes toote seest ülikiiresti ja kõikjalt libedaks ja väga realistlikult erutunuks. Masturbaatori sisemus on täidetud erutavate nupukestega, mis pakuvad intensiivset stimulatsiooni. Lisaks on sellel õhuventiil, mida saab avada või sulgeda, et reguleerida masturbaatoris tekkiva vaakumi tugevust ja suurendada naudingut.

Kasutajasõbralik:

Lihtsalt lisa masturbaatorisse veidi vett, libestit või sülge ja tunne, kuidas see muutub ülikiiresti libedaks, just nagu päris! Käsitsi aktiveeritav imemisemehanism ja keskosa pigistamine võimaldab Sul kogemust intensiivistada ning muuta just selliseks, nagu ise soovid.

Kehasõbralik:

Toode on valmistatud TPE materjalist, mis on kehasõbralik.

  • Kõik tooted on laos olemas! Tasuta tarne alates 50€ ja saatmine igal tööpäeval

Tooteomadused:

Kasutusjuhend

Lisa veidi vett, libestit või sülge, et aktiveerida kiiresti libedaks minemise omadused. Kasuta õhuventiili, et reguleerida imemisetunde intensiivsust. Pärast kasutamist pese toodet seebi ja veega, kuivata ja lase enne voodi alla panemist õhu käes korralikult ära kuivada. Pärast sisseehitatud libeduse tunde kulumist (umbes 10 kasutuskorda) kasutage veepõhist libestit, et toodet edasi kasutada.

Tooteomadused
  • Ise libedaks minev sisematerjal

  • Stimuleerivad nupukesed sisemuses

  • Käsitsi aktiveeritav imemisfunktsioon

  • Pigistatav keskosa intensiivsemaks kogemuseks

  • Mõõdud: Pikkus 18,4 cm, Laius 8,2 cm

  • Kuni 20% suurem kui sarnased tooted turul. Vinge, eks?

Kohaletoimetamine

1. Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise aeg on Eesti siseselt 1-3 tööpäeva. Tellimusi ei postitata nädalavahetuseti ega riiklikel pühadel.

2. Eestisisese tarne hinnad (€)

SmartPOST pakiautomaat – 5€ (Alates 50€ ostust TASUTA)

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Pakiautomaatide asukohad ja avamisajad leiate Siit.

Omniva pakiautomaat – 6€ (Alates 50€ ostust TASUTA)

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Pakiautomaatide asukohad ja avamisajad leiate Siit.

Kokkuvõte

M for Men Soft & Wet Cup on ideaalne valik meestele, kes otsivad realistlikku ja stimuleerivat kogemust. Selle libestitehnoloogia ja stimuleerivad nupukesed tagavad ülima naudingu. Lisaks on see suurem kui enamik sarnaseid tooteid turul.