Boo lelude puhastusvaht Lemon 160 ml

11,99  km

BOO Toy Cleaner Foam Lemon on spetsiaalselt sekslelude puhastamiseks loodud puhastusvaht. Puhastusvaht on loodud selliselt, et tooted saaksid laitmatult puhtaks ja desinfitseeritud, kuid ei mõjutaks vähemalgi määral seksmänguasjade välimust ega omadusi. Lisaks kõigele eelmainitule on puhastusvahul ka meeldiv kuid õrn sidruniaroom!

Mugav kasutada:

BOO Toy Cleaner Foam Lemonit on väga lihtne kasutada. Vahupumbaga pudel võimaldab puhastusvahtu kergelt doseerida, vastavalt vajadusele

Loodusõbralik:

BOO Toy Cleaner Foam Lemon on loodussõbralik puhastusvahend, mis on ohutu nii Sinu tervisele kui ka keskkonnale. Toote koostis ei sisalda kahjulikke lisaaineid, mis võiksid kahjustada mänguasju või keskkonda.

  • Kõik tooted on laos olemas! Tasuta tarne alates 50€ ja saatmine igal tööpäeval

Tooteomadused:

Funktsioonid

● Vaht ekstra hügieeniliseks erootiliste mänguasjade puhastamiseks
● Ei mõjuta mänguasjade struktuuri
● Meeldiv sidrunilõhn
● Pihustuspudel 160 ml
● Koostisained: <5% – mitteioonsed pindaktiivsed ained – anioonsed pindaktiivsed ained; metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon

Kasutusjuhend

Kasutamine on imelihtne! Pihusta vahtu otse mänguasjale ja lase sel mõned sekundid toimida. Seejärel loputa mänguasi hoolikalt jooksva vee all. Lase oma leludel täielikult kuivada, enne järjekordselt vallatut seiklust!

Kohaletoimetamine

1. Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise aeg on Eesti siseselt 1-3 tööpäeva. Tellimusi ei postitata nädalavahetuseti ega riiklikel pühadel.

2. Eestisisese tarne hinnad (€)

SmartPOST pakiautomaat – 5€ (Alates 50€ ostust TASUTA)

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Pakiautomaatide asukohad ja avamisajad leiate Siit.

Omniva pakiautomaat – 6€ (Alates 50€ ostust TASUTA)

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Pakiautomaatide asukohad ja avamisajad leiate Siit.

Kokkuvõte

BOO Toy Cleaner on spetsiaalselt formuleeritud puhastusvaht, mis tagab eriti hügieenilise puhastuse erootilistele mänguasjadele. Selle põhjalikud puhastusomadused ei mõjuta mänguasjade struktuuri ning vahtu saab mugavalt uuesti kasutada. Lisaks omab see meeldivat sidrunilõhna.