Dr. Skin Au Naturel Jackson dildo

41,99  km

Au Naturel Jackson on korralik dildo, mis mõeldud Sinu metsikute soovide täitmiseks. Jacksoni pehme, kuid jäik ja püstine vorm on täiustatud FlexiShaft™ tehnoloogiaga, mis võimaldab lelul sobituda Sinu iga sisemise kumerusega ning seeläbi pakkuda mahlaseid naudinguid. Iga detail, alates Jacksoni jäikusest kuni naha ja veenilise tekstuurini, on hoolikalt kujundatud elutruu efekti saavutamiseks – kõik ikka selleks, et saaksid Jacksoniga kogeda võimalikult realistlikke naudinguid!. Jackson on väga realistliku jämeduse ja pikkusega, lisaks on tootel tugev iminapaga alus. See kinnitub peaaegu kõigile siledatele pindadele ja on enamuse strap-on rakmetega sobituv ka partnermängudeks.

Kasutajasõbralik: Tugev iminapaga alus, mis kinnitub peaaegu igale siledale pinnale. Rakmetega ühilduv disain.

Kehasõbralik: Valmistatud X5 ja X5 Plus TPE-st, mis on ftalaadivabad ja lateksivabad. Laboratoorselt testitud sertifitseeritud.

  • Kõik tooted on laos olemas! Tasuta tarne alates 50€ ja saatmine igal tööpäeval

Tooteomadused:

Kasutusjuhend

Puhasta toodet pärast igat kasutuskorda sooja vee, seebiga või sinu lemmik mänguasja puhastusvahendiga.

Tooteomadused
  • Valmistatud X5 ja X5 Plus TPE silkoonide segust, et saavutada pehme ja realistlik tunne

  • Pikkus: 24,1 cm

  • Sisestatav pikkus: 22,8 cm

  • Läbimõõt: 5 cm

Kohaletoimetamine

1. Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise aeg on Eesti siseselt 1-3 tööpäeva. Tellimusi ei postitata nädalavahetuseti ega riiklikel pühadel.

2. Eestisisese tarne hinnad (€)

SmartPOST pakiautomaat – 5€ (Alates 50€ ostust TASUTA)

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Pakiautomaatide asukohad ja avamisajad leiate Siit.

Omniva pakiautomaat – 6€ (Alates 50€ ostust TASUTA)

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Pakiautomaatide asukohad ja avamisajad leiate Siit.

Kokkuvõte

Au Naturel Jackson pakub Sulle nii realistlikku kogemust, mida Sa ei ole osanud oodatagi! Jackson on pealt siidine, kuid samas jäik, sooniline ning valmis iga Sinu vajadust rahuldama. Kõlab hästi, või mis?

Materjal

Silikoon