Vivre Gigi Panty aluspükste vibraator

84,99  km

Gigi on sileda pealispinnaga aluspükste vibraator, millel on juhtmeta kaugjuhtimispult ja läikiv kuldne magnet, mis hoiab vibraatorit kindlalt aluspesu küljes. Toode on valmistatud silikoonist ja ABS-plastist. Toode on kehale ohutu, lateksivaba ja ftalaatidevaba. Kolme vibreerimiskiiruse ja seitsme rütmiga pakub Gigi vibreerimisrežiimidest leiab omale lemmiku iga kasutaja. Kaugjuhtimispult muudab vallatused lõbusaks ja põnevaks distantsilt, olles näiteks hoopis avalikus kohas, kinos või baarileti eees, eriti kui see pulti kontrollib partner. Kaugjuhtimispulti saab kasutada 5 meetri kauguselt. Vivre aluspükste vibraatorit saab juhtida puldiga või ilma, kasutades vibraatori enda küljes olevaid nuppe.

Kasutajasõbralik:

Vibraatoril on juhtmeta kaugjuhtimispult, mille ulatus on kuni 5 meetrit. See teeb toote kasutamise lihtsaks ja mugavaks. Vibraatoril on intuitiivne nupp, mis võimaldab seda juhtida ka ilma puldita.

Kehasõbralik:

Gigi Panty vibraator on valmistatud kvaliteetsest silikoonist ja ABS-plastist, mis on ftalaatidevaba ja lateksivaba, tagades ohutuse ja mugavuse kasutajale.

  • Kõik tooted on laos olemas! Tasuta tarne alates 50€ ja saatmine igal tööpäeval

Tooteomadused:

Kasutusjuhend

Aseta Gigi aluspükste vibraator sobivasse kohta aluspesus, kasutades toote kinnitamiseks kuldset magnetit. Kasuta kaugjuhtimispulti vibreerimisrežiimide vahetamiseks. Pärast kasutamist pese toodet sooja vee ja seebiga. Toote laadimine käib kaasasoleva USB-pin-kaabli abil.

Funktsioonid
  • 7 Vibreerimisrütmi ja 3 kiirust

  • Valmistatud silikoonist ja ABS-plastist

  • Vee- ja pritsmekindel

  • Kaugjuhtimispuldi ulatus: 5 meetrit

  • Nii vibraator kui pult on USB-kaabliga laetavad

  • Laadimisaeg: 2,5 tundi

  • Kasutusaeg: 1 tund

  • Pikkus: 9,0 cm

  • Läbimõõt: 3,5 cm

Kohaletoimetamine

1. Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise aeg on Eesti siseselt 1-3 tööpäeva. Tellimusi ei postitata nädalavahetuseti ega riiklikel pühadel.

2. Eestisisese tarne hinnad (€)

SmartPOST pakiautomaat – 5€ (Alates 50€ ostust TASUTA)

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Pakiautomaatide asukohad ja avamisajad leiate Siit.

Omniva pakiautomaat – 6€ (Alates 50€ ostust TASUTA)

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Pakiautomaatide asukohad ja avamisajad leiate Siit.

Kokkuvõte

Gigi aluspükste vibraator on osa Dream Toys’i Vivre mänguasjade sarjast, mis on mõeldud naistele ja nende partneritele, kes hindavad elu lustakamat poolt ning soovivad . Elegantse roosa värvuse ja metallikroosade aktsentidega paistab Gigi silma oma šiki ja klassikalise välimusega. Selle kvaliteet ja eripära teevad sellest suurepärase valiku neile, kes otsivad midagi enamat kui lihtsalt mänguasja.

Materjal

Silikoon