Õpi enda keha paremini tundma. Jah, leludega!

Sinu keha on imeline ja keerukas süsteem, millel on lõputult võimalusi nautida naudingut ja rahuldust. Üks viis, kuidas saad paremini enda keha tundma õppida ja avastada seninägematuid naudinguid, on sekslelude kasutamine. Siin artiklis toome välja mõned leludega eksperimenteerimise kasud.

1. Suureneb tundlikkus

Sekslelude abil saad õppida paremini enda keha erinevaid piirkondi tundma ja tunnetama. Samuti võid õppida soolomängude käigus enda keha paremini lõdvestama, korrigeerima enda hingamist ning seeläbi olla vastuvõtlikum naudingute kogemisele. 

2. Eneseteadvuse suurendamine

Lelude kasutamine aitab enda keha kohta teada saada, millised puudutused, vibratsioonid, liigutused, temperatuurid jm sind enim erutavad. Keegi meist ei teagi enda eelistusi ilma iseennast avastamata. Ja kuigi partneriga koos avastamine on kindlasti lõbus, on just ise enda avastamine sageli pingevabam ja pakub hoopis sügavamaid ja tõesemaid teadmisi. 

3. Keha kaardistamine

Kasutades erinevaid sekslelusid, saad luua omaenda kehakaardi. See on väga äge harjutus! Võid kaardi isegi paberile üles joonistada ja märkida, millistest (sageli üllatavatest) piirkondadest hellitused sind kõige enam erutavad. Keha kaardistada võite ka koos partneriga –  kõlab nagu hästi veedetud kvaliteetaeg partneriga, kasulikud teadmised enese ja partneri kohta ning – mis seal salata – erutav ootusärevus selle järgi, mis pärast tõsist kaardistamist magustoiduks ootel on 😉

4. Õppimine aeglustama

Soolomängud ja lelude kasutamine annavad suurepärase võimaluse hetkes olemise harjutamiseks, aja iseendale võtmiseks ja muust mürast väljalülitamiseks. Meile tundub, et pole paremat müra, kui lemmikvibraatori mootori nurrumine. 

5. Lõõgastumine ja stressi leevendamine

Kas teadsid, et ajaloo esimesed vibraatorid olidki mõeldud depressiooni raviks? Kas teadsid ka, et paljude lemmikud nuivibraatorid on mõeldudki kogu keha massaažiks? Tegelikult saad ka paljusid teisi lelusid hetkeks kastist välja mõeldes enda kasuks tööle panna. Kaela massaaž – jah, palun! Massaaž leludega aitab lõõgastuda, leevendada stressi ja luua sügavamat ühendust enda kehaga. 

6. Suurem enesekindlus

Kui õpid enda keha paremini tundma ja tead, mis sind erutab, suureneb enesekindlus voodis (või igalpool mujal – ärme jää sinna magamistoa narratiivi liialt kinni, eks 😉 )

7. Mängulisus ja avastamine

Juhul, kui tunned, et oled kaotanud kontakti iseendaga, võivad sekslelud sütiadamängulisust ja uudishimu sinu seksuaalelus. Uued kogemused ja avastused aitavad hoida suhet värskena ja põnevana. Olgu siis iseenda või partneri(te)ga. 

Kui sulle meeldis see artikkel, meeldivad sulle ka need tooted:

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page